About Us

About us

We sail and preserve traditional Cornish boats

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc iaculis sapien erat. Sed ornare lectus sit amet felis posuere, semper sodales risus iaculis. Sed quis sodales magna. Ut in efficitur leo. Proin vel commodo justo, vitae pellentesque enim. Curabitur ultrices fringilla cursus. Nulla sed laoreet risus.

Our
Vision

Metus eu nisl vehicula

Integer tristique metus eu nisl vehicula et

Vivamus sem enim, viverra et maximus eget, volutpat pellentesque lacus. Proin non felis dictum, lacinia enim in, tristique ex. Fusce ac aliquam est. Nunc molestie sapien lacus. Nam sagittis, tortor feugiat sodales lobortis, sapien ex efficitur sem, vel pharetra ante turpis ut purus. Phasellus dignissim mollis auctor. Quisque egestas turpis et sem semper bibendum. Praesent eleifend turpis nec ex blandit, non vehicula dui congue. Mauris interdum mauris dolor.

Sed in mauris tortor. Maecenas ullamcorper nisi a maximus consequat. Donec imperdiet tempus nisl id aliquam. Nunc aliquet quis orci nec pharetra.

Registered Office

Rosemullion
Campfield Hill
TRURO
Cornwall
TR1 1HB

Board of Trustees

Toby Floyer Chair
Ian Nelson Treasurer & Membership Secretary
Rob McDowell
David Need
Ian Woodford

Contact Emails

chair@cornishmaritimetrust.org
secretary@cornishmaritimetrust.org
treasurer@cornishmaritimetrust.org
membership@cornishmaritimetrust.org

Sailing Contacts
Soft Wing: Ian Woodford ian@thefalmouthpacketship.org

Barnabas: Toby Floyer toby_floyer@yahoo.co.uk
Rob McDowell
cmtskippers@gmail.com

Silver Stream / Ellen: David Need davidneed62@gmail.com / 07530 668837

Press: Rob McDowell: cmtskippers@gmail.com

Shopping Basket
Scroll to Top